Touristenservice Zakopane

Notizbuch (0)
    
Homepage » Attraktionen in der Stadt » Unterhaltungsparks und -zentren Zakopane » Park Linowy Trollandia
Rekreacja w Zakopanem
Atrakcje w Zakopanem
 
 
 

Empfohlene Übernachtung

 
 
 
 

Newsletter

Przystąp do naszego newslettera - otrzymuj świeże informacje z Zakopanego
E-mail
 
 

Park Linowy Trollandia

Kategorie
Unterhaltungsparks und -zentren,
 
Park Linowy Trollandia
Fotogalerie sehen
 

Park Linowy Trollandia znajduje się na szczycie Gubałówki między górną stacją kolejki szynowo-torowej PKL, a stacją wyciągu krzesełkowego Szymoszkowa. Tak naprawdę Park Linowy Trollandia to dwa parki - jeden duży, dla większych dzieci i dorosłych oraz Mini Park dla najmłodszych.

Duży Park Linowy oferuje aż 15 stanowisk, na których znajdują się różne przeszkody, mosty, belki, kładki, siatki i huśtawki. Znajdują się tam trzy tory zjazdowe, w tym bardzo szybka tyrolka, która zakończona jest siecią linową z materacem. Tę część parku mogą odwiedzić dzieci powyżej 5. roku życia i wszyscy spragnieni silnych wrażeń dorośli. Każdy kto chce skorzystać z oferty parku zostanie uprzednio wyposażony w bardzo profesjonalny sprzęt do asekuracji. Zanim goście zostaną wpuszczeni na tor przeszkód muszą również odbyć krótkie szkolenie z posługiwania się sprzętem asekuracyjnym. Najpierw należy przejść dwie dolne stacje treningowe, które zawieszone są niewiele nad ziemią. Dopiero później można poruszać się po platformach, które zostały zawieszone na wysokości od 5 do 11 metrów nad ziemią.

Bilet wstępu do większego parku kosztuje 30 zł. Osoby, które nie ukończyły 18. roku życia uprawnione są do zakupu biletu w cenie 25 zł.

Na mniejszy Park Linowy składa się 8 stanowisk, które zawieszone są nad ziemią na wysokości od pół metra do 2 metrów. Jest to atrakcja zorganizowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Dzieci podczas pokonywania toru przeszkód są cały czas pod opieką profesjonalnego instruktora, który pomaga maluchom w razie takiej potrzeby. Bilet wstępu kosztuje 20 zł. Ciekawą propozycją Parku Linowego Trollandia jest tak zwana Wieża Mocy. Jest to drewniana konstrukcja - wieża mająca 12 metrów wysokości. Można się na nią dostać ścianką wspinaczkową, drabiną lub siatką. Z kolei znaleźć na dole można się tylko w jeden sposób, a jest nim BIG SWING - ogromna huśtawka. Jest to skok w dół na wielkim wahadle.

Park Linowy czynny jest codziennie od godziny 10.00 do zmroku.

Kommentare
 
In der Nähe
 
 
 
 
Ferien
Fürs Wochenende
Konferenzen, Schulungen
Integrationsveranstaltungen
Für Aktive
mehr »
 

Wetter in Zakopane

Temp.
0 °C
Regen 0.0 cm
Schnee 0.0 cm
Wind 0 km/h
  Einzelheiten »
 
 

Statistik


Gäste on-line: 3
Besuche heute: 488
Besuche insgesamt: 4754602
seit: 2012-10-11
Generierungszeit: 0.24
 
 

Sehen Sie auch


 
Freunde
© 2007-2021 MalowniczeZakopane.pl
Jegliche Rechte vorbehalten.
Zakopane - wir präsentieren Hotels, Übernachtungen, Spa, Denkmäler und viel mehr...
Hotelisko.pl